W ubiegłą niedzielę nasi funkcjonariusze Krzysztof Urbański i Elżbieta Rybicka brali udział wraz z uczniami klasy mundurowej Liceum im. K, K. Baczyńskiego. Były tam prowadzone pokazy samoobrony przez Krzysztofa Urbańskiego, ale także wiele innych atrakcji przygotowanych przez organizatora.
Straż Miejska we Włocławku na Pikniku Rodzinnym w Kruszynie.
Archiwum



