15 czerwca br. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 19 odbył się Piknik Rodzinny. Strażnicy miejscy przeprowadzili z dziećmi zabawy z rekreacji ruchowej, połączone z elementami samoobrony, konkursy rysunkowe oraz edukacyjne układanie puzzli. Zabawy z dziećmi prowadziła st. inspektorka Wanda Lewandowska-Wichrowska.
Piknik Rodzinny.



