Pozwolimy sobie przypomnieć, że nadal trwa cykl prelekcji i pogadanek w różnego rodzaju placówkach oświatowych naszego miasta na temat bezpiecznych wakacji. Prowadzi je nasza funkcjonariuszka, pedagog Elżbieta Rybicka. Tematyka tych spotkań, pomimo bardzo zróżnicowanych wiekowo grup odbiorców, dotyczy akcentowania i omówienia zasad bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu. Szczególnie nad wodą, podczas korzystania z rowerów, hulajnóg, w czasie podróży, etc.
Zachęcamy organizatorów różnego rodzaju form zorganizowanego wypoczynku dla dzieci do kontaktu z naszą jednostką, najlepiej mailowo i potencjalne skorzystanie z tego typu możliwości.




